Gaziantep Okul Temizliği

Gaziantep Okul Temizliği İşyeri, okul, sağlık kurumu ve kamu kuruluşları temizliği alanında lider olan firmamız bilhassa okul temizliği şirketleri arasında en ön sıralarda bulunmaktadır.

Alanında profesyonel ekibimiz ile yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızda birinci sınıf temizlik malzemeleri ile araç ve gereçler kullanılmakta olup, hijyen ön tasarıda tutulmaktadır.

Zira okullar, bağışıklık sistemi daha yeterli derecede gelişmemiş olan çocukların daimi bulundukları mekanlardır ve buraların temiz olması sıhhat açısından ehemmiyetlidir.

Müfettişler tarafından düzenli olarak denetlenen okullarda temizlik konusu dikkat çekmektedir. Dolayısıyla binanın iç ve dış alanlarında yapılmış olan temizliğe hassasiyetle yaklaşmalı ve uygun ekipmanlar kullanılmalıdır.

Firmamız çağın gerektirdiği her türlü yeniliği kendi bünyesinde kullanmakta olup vakitten tasarruf ederek kısa müddet içerisinde en iyi sonu verecek şekilde çalışmalarını yürütmektedir.

Şehir merkezindeki veyahut taşradaki tüm okullara hizmet verilmekte olup, istendiği her an şart olan sayıda personel yönlendirilebilmektedir.

Okulların iç mekan temizlikleri dersliklerin özelliklerine göre farklık gösterebilir. Sözgelimi sınıfların taban yüzeyleri çoklukla halı gibi bir malzeme ile kaplı olmadığından dolayı paspas temizliğe ihtiyaç duyulur.

Günlük temizliklerde bu sıradan paspaslarla yapılabilecekken genel büyük temizliklerde ise okul temizliği firmaları tarafından kullanılan yürüteçli ve motorlu aletler seçenek edilmektedir. Bu sayede yapılan okul temizliğinin kalitesi artarken vakitten tasarruf sağlanması asaldır.

Gaziantep Okul Temizliği Ana sınıfları ya da müzik odaları gibi bölümlerde ise genellikle halı kaplı olduğundan buralarda halı yıkama makineleri devreye girecektir.

Bunun yerine bizimle iletişime geçerek istediğiniz her an, ihtiyaç duyulan temizlik konularında bizden yardım alabilirsiniz.

Gaziantep Okul Temizliği

Okul dış temizliği kategorisinde ise özellikle camlar en zorlayıcı olan bölüm sayılabilir. Yüksek katlarda bu işi yapacak personelin yeterli ve ihtiyaç duyulan güvenlik tedbirlerini alarak temizliği bitirmesi oldukça zor ve tehlikelidir.

Alanında profesyonel olan temizlik ekibimiz ise tüm iş güvenliği prosedürlerini eksiksiz uygulayarak Gaziantep okul temizleme sürecini yürütür. Çok katlı binalarda ihtiyaç duyulan görüldüğü taktirde asansör yardımı alınabilir. Bu sayede rastgele bir tehlikeye karşı savunucu tedbir alınmış olur.

Gaziantep Okul Temizliği Okulların yapı duvarları da düzenli olarak temizlenmesi şart olan yüzeyler arasındadır. Zira vakit içerisinde, bilhassa yağışlı havalardan sonra oluşabilecek yosunlanma, gittikçe rutubet şeklini alır ve binaya zarar vermeye başlar.

Ayrı olarak kötü bir görüntü oluşmasına da neden olur. Dolayısıyla okul temizliği yapılırken bu noktalar atlanmamalıdır. Şirketimiz okulun her noktasında ihtiyaç duyulan tüm hijyen standartlarına uygun bir şekilde temizlik işlerini sonlandıracaktır.

Çocukların teneffüslerde ve öğle molalarında en fazla zaman geçirdiği alanlardan olan kantinlerin hijyeninde de son derece başarılı işlere imzalamış olduğumuz gibi, giderek oluşan kir, yağ ve pas kirlerinin tamamiyle yok olduğu da unutulmamalıdır.

Üstelik gözle görülen pisliklerin yanı sıra görünmeyenlerin de üstesinden gelen ekibimiz, çocuklarımızın çok daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak emeli ile üstlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedirler.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir