Temizlik Firması

Karper Temizlik firması (Gaziantep) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır.

Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir.

Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır.

Gaziantep ev temizliği firmaları – Karper temizlik. Karper temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği),

tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi,

mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması,

wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.

Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması.

Gaziantep ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Gaziantep temizlik şirketlerinden biri olan

Karper Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

(Gaziantep) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Gaziantep temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Karper Temizliği seçebilirsiniz.

Şirketimiz, Gaziantep’da faaliyet alanını her geçen gün geliştirmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği gibi günlük işlerle birlikte devamlı personel teminine kadar tüm talepleri en iyi fiyata gerçekleştiriyoruz.

Özellikle kurumsal şirketlerin firmamızdan talep ettiği (dış cephe temizliği, fabrika temizliği, endüstriyel alan temizliği, klima dezenfeksiyonu vs.) işleri departmanlarımız hızla çözümlemektedir.

Çalışanlarımız hijyen konusunda çok titiz bir eğitimden geçmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir